poniedziałek, 16 marca 2015

Pierwszy rok bloga!


Witajcie!


Jak pewnie zdążyliście zauważyć po tytule posta, dziś - 16 marca 2015 mija równy rok, odkąd wstawiłam na tym blogu mój pierwszy post. Zapewne możecie go gdzieś wykopać z archiwów, ale wolałabym, żebyście tego nie robili. Zapewne oślepi was amatorskim (o ile nie jeszcze gorzej!) tekstem... 
Nawet nie wiecie jak wielka jest moja radość w tym momencie! Wytrzymałam z wami cały rok, nigdy w życiu bym w to nie uwierzyła. Oczywiście były czasem dłuższe przerwy, ale zawsze po nich wracałam, więc ogólnie nie było momentu, w którym oficjalnie opuściłabym blog.
Chciałabym w tym momencie podziękować wszystkim moim czytelnikom. Szczególnie tym stałym - chociaż jest to dość nieliczne grono. To dzięki wam przetrwałam wszystkie braki weny i dni, w których myślałam, że to co robię nie ma sensu. Jesteście najlepszymi czytelnikami i 'motywatorami' na całym świecie! DZIĘKUJĘ ♥
Na koniec posta chciałabym zrobić małe podsumowanie całego roku. Tak więc pora na LICZBY: 
Na blogu jak do tej pory pojawiły się 2 opowiadania główne - "Błędny Anioł" i "Krwawy diament" (w trakcie) oraz kilka opowiadań pobocznych.
Najwięcej razy odwiedzają mnie oczywiście Polacy, ale jest również wielu czytelników ze Stanów Zjednoczonych oraz Niemiec i Rosji. Jestem tym faktem bardzo zaskoczona!
Według Google osoby które najczęściej mnie odwiedzają korzystają z przeglądarki Chrome - 5386 wyświetleń
Następna uplasowała się przeglądarka Firefox - 3084 wyświetlenia.

Postem, który cieszył się największym powodzeniem jest VIII część "Błędnego Anioła" - wyświetlono go 240 razy!Na blogu pojawiło się równo 500 komentarzy (nie wliczając tego postu oczywiści
e xD)!!!Blog ma 9572 wyświetlenia i 66 obserwatorów!Dziękuję wam za te wszystkie liczby i w ogóle cały rok, który przetrwaliście ze mną. Jesteście cudowni i  mam nadzieję, że przeżyjemy jeszcze wiele takich rocznic *_*DZIĘKUJE!

7 komentarzy:

 1. Jak to szybko zleciało, wspaniałe statystyki.
  ________
  cordragon.blogspot.com

  Może zechciałabyś, żebym oceniła twego bloga?
  pod-okiem-nogitsune.blogspot.com - Zapraszam do Ocenialni Blogów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS Jak dodałaś te zdjęcia - no wiesz, okrągłe i potem w całości.

   Usuń
  2. Jest to w oryginale szablonu wykonanego przez dziewczynę z opisu w prawym górnym rogu bloga. Jak chcesz się dokładniej dowiedzieć, to do niej ;)

   Usuń
 2. Fajne podsumowanie, gratuluję i życzę kolejnych sukcesów i oby tych opowiadań było jak najwiecej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! :D
  Fajnie napisałaś to podsumowanie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę Ci dalszych sukcesów ;)

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo szybko czas leci. Gratuluję i życzę Ci dalszych sukcesów:3

  ja-pamietnik-i-opowiadania.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń